• Tel:+ 90 (216) 478 1099 Pbx
  • Faks: + 90 (216) 478 1484

Hakkımızda

Aksaç Hukuk Bürosu

2007 yılında Aykut Tolga AKSAÇ tarafından 1998 yılından bu yana çalıştıkları muhtelif şirket ve bürolardaki hukuki birikim ve deneyimlerini kendi firmalarında devam ettirmek üzere, İstanbul’da kurulmuştur.

Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Bankacılık Hukuku, Uluslararası Hukuk, Ticari Ceza Hukuku, Aile Hukuku alanlarında geniş deneyime sahip bulunmaktadır. Merkezi İstanbul'da bulunan büromuzda; 4 Avukat, 3 Stajyer Avukat, 3 Hukuk Katibi, 1 Yönetici Asistanı, 1 Muhasebeci , 1 IT Sorumlusu, 1 Yazılım Sorumlusu görev yapmaktadır.

Türkiye'nin çeşitli şehirlerinde de (Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Marmaris, Aydın, Samsun, Kocaeli, Hatay, Konya, Almanya) temsilciliklerimiz bulunmaktadır.
Hukuk Hukuk sektöründe haklı bir saygı ve güvene sahip olan Aksaç Hukuk Bürosu, sektöründe uluslararası standartları yakalamışdır. Yurt içi ve yurt dışı genel hukuk hizmetleri alanında, müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde, geçerli yasal düzenlemelere ve şartnamelere uygun uluslararası düzeyde kaliteli hizmet sunmaktır.
Güvenle eş anlamlı olarak benimsediğimiz çalışma prensibimiz ile her projemizde bir önceki projeden daha azimli ve daha çok tecrübe kazanmış olarak kararlılıkla çalışıyoruz. Eşsiz tecrübemizle birçok farklı projeye imza atmaya devam ediyoruz
Sürekli yüksek performans için, var olan yeteneklerimizi iki ana alanda geliştirmeyi hedefliyoruz. İlki; en iyi ve en parlak yetenekleri etkilemeli ve aramıza katmalıyız: Biz en iyilerin çalışmak istediği ilham veren bir marka ve şirket olarak kalmak istiyoruz. İkincisi; şirket içerisindeki çeşitliliği artırmayı hedefliyoruz, çünkü farklı bakış açıları ve geçmişler yenilikçilik kültürünün ve sonuca giden başarının anahtarıdır.

Yatırımcılar tarafından planlanan proje veya yatırımların hukuki zemini hakkında temel bilgileri projelendirip sunarak hizmetin niteliğinin daha “etkin” bir şekilde belirlenmesi ve yatırım veya projenin “yapılabilir”liğinin ölçülebilmesi için bir kılavuz olarak görev yapmaktadır. Almayı planladığınız hizmetlere yönelik veya ilişkili hizmetler hakkında bilgi almak iletişim sayfamızdaki formu doldurup bize gönderiniz. Hizmet talebiniz incelemeye alınacak ve uzman değerlendirmesi sonucunda sizinle en kısa sürede iletişime geçilecektir.


Kurucumuzun Mesajı

Dürüst, ilkeli bir misyon ile, kaliteden ödün vermeden geldiğimiz noktada, en önemli kuralımız güven ve saygı olmuştur. Aksaç Hukuk Bürosu' nun hızlı büyümesinde ve bugünkü başarısında içimizde taşıdığımız girişim ruhunun, hızın, bilgi ve tecrübenin çok önemli bir rolü olduğuna inanıyoruz. Gelişme sürecimizde bana her zaman destek veren kıymetli mesai arkadaşlarımın özverili çalışmalarının önemini belirtmeyi borç bilmekteyim. Güçlü altyapımız, uzmanlaşmış dinamik kadromuz ve çağdaş yönetim biçimimizle çok daha büyük hukuki sorunların üstesinden geleceğimize inancım sonsuzdur.